Kontakta oss

KONTAKTA OSS: 0431 - 710 00

VÅRT TEAM

SÄLJARE OCH PRODUKTSUPPORT

Andreas-Jonasson säljare Midhage

andreas jonasson

säljare / Säljkoordinator
Rental
Distr. SKÅNE

Ring Andreas 070-8808191
Maila Andreas

Christian-Lindersson säljare Midhage

christian linderson

säljare
Rental / Håltagare
Distr. Ö. Götaland/Närke

Ring Christian 070-2297636
Maila Christian

Andre-Gardelin säljare Midhage

André Gardelin

säljare
Rental
Distr. STHLM/mälardalen

Ring André 070-362 22 29
Maila André

andreas gustafsson

säljare / Produktspecialist
Håltagare
Distr. STHLM/mälardalen

Ring Andreas 070-3004800
Maila Andreas

Kim-Cristiansson

Kim Christiansson

säljare / Produktspecialist
Håltagare
Distr. skåne

Ring Kim 070-9707053
Maila Kim

Magnus-Molin säljare Midhage

magnus molin

säljare
Rental / Håltagare
vg/värmland/halland

Ring Magnus 070-6245028
Maila Magnus

Joakim-Dottemar säljare Midhage

joakim dottemar

säljare
Rental / Håltagare
uppsala och norrut

Ring joakim 072-2312121
Maila Joakim

Peter-Petersson Produktionschef Midhage

peter petersson

säljare
Håltagare
västra götaland

Ring Peter 070-5823017
Maila Peter

KUNDTJÄNST OCH ADMINISTRATION

Manne-Steen kundtjänst Midhage

manne steen

kundsupport

Tel 0431-71006
manne.steen@midhage.se

Carina-Dock inkäm och administration Midhage

carina dock

kundsupport

Tel 0431-71001
carina.dock@midhage.se

Gunilla-Persson Ekonomi kundsupport Midhage

gunilla persson

kundsupport / ekonomi

Tel 0431-71002
gunilla.persson@midhage.se

Laila-Kaplan Marknadskoordinator Midhage

Laila Kaplan

marknadskoordinator

Tel 073-6600978
laila.kaplan@midhage.se

MASKINSERVICE, PRODUKTION OCH LOGISTIK

Fredrik-Foghammar

fredrik foghammar

maskinservice göteborg

Tel 072-2371522
fredrik.foghammar@midhage.se

Helge-Hansen

helge hansen

maskinservice solna

Tel 070-3764302
helge.hansen@midhage.se

Jacek-Goss

JACEK GOSS

MASKINSERVICE malmö

Tel 073-3154708
jacek.goss@midhage.se

Lars-Erik-Holmgren

LARS-ERIK HOLMGREN

maskinservice malmö

Tel 073-3154703
lars-erik.holmgren@midhage.se

Robert-Lofqvist

robert löfqvist

diamantproduktion göteborg

Tel 031-198880
robert.lofqvist@midhage.se

Johannes-Malmstrom

johannes malmström

diamantproduktion göteborg

Tel 031-198880
johannes.malmstrom@midhage.se

Ersoy-Elci

ersoy elci

diamantproduktion göteborg

Tel 031-198880
ersoy.elci@midhage.se

Fredrik-Skagerberg

fredrik skagerberg

logistik båstad

Tel 0431-71004
fredrik skagerberg@midhage.se

Johan-Gunne

JOHAN KRISTOFFERSSON

logistik Båstad

Tel 0431-71004
johan.kristoffersson@midhage.se

Kristian-Hakansson

KRISTIAN HÅKANSSON

logistik båstad

Tel 0431-71004
kristian.hakansson@midhage.se

FÖRETAGSLEDNING

Benny Aronsson VD Midhage

benny aronsson

vd

Tel 073-6667070
bear@puvac.com

stefan bergsten

vVD / marknadschef

Tel 070-3104564
stefan.bergsten@midhage.se

Kim-Cristiansson

kim christiansson

försäljningschef

Tel 070-9707053
kim.christiansson@midhage.se

Magnus-Lindstrand

Magnus Lindstrand

Produktchef

Tel 070-5254585
magnus.lindstrand@midhage.se

Joakim-Lindfors Affärsområdeschef Håltagare

joakim lindfors

AO-ansvarig Håltagarbranschen

Tel 0431-71007
joakim.lindfors@midhage.se

Peter-Petersson Produktionschef Midhage

peter petersson

produktionschef

Tel 070-5823017
peter.petersson@midhage.se