Ledning och support

LEDNING OCH SUPPORT

Benny Aronsson VD Midhage

benny aronsson

vd

Tel 073-6667070
bear@puvac.com

stefan bergsten

vVD / marknadschef

Tel 070-3104564
stefan.bergsten@midhage.se

Kim-Cristiansson

kim christiansson

försäljningschef

Tel 070-9707053
kim.christiansson@midhage.se

Magnus-Lindstrand

Magnus Lindstrand

Produktchef

Tel 070-525 45 85
magnus.lindstrand@midhage.se

Joakim-Lindfors Affärsområdeschef Håltagare

joakim lindfors

AO-ansvarig Håltagarbranschen

Tel 0431-71007
joakim.lindfors@midhage.se

Peter-Petersson Produktionschef Midhage

peter petersson

produktionschef

Tel 070-5823017
peter.petersson@midhage.se

Gunilla-Persson Ekonomi kundsupport Midhage

gunilla persson

kundsupport / ekonomi

Tel 0431-71002
gunilla.persson@midhage.se

Andreas-Jonasson säljare Midhage

Andreas Jonasson

Säljkoordination/Affärsutv.

Tel 070-8808191
andreas.jonasson@midhage.se

Laila-Kaplan Marknadskoordinator Midhage

Laila Kaplan

marknadskoordinator

Tel 073-6600978
laila.kaplan@midhage.se

Carina-Dock inkäm och administration Midhage

carina dock

kundsupport / inköp

Tel 0431-71001
carina.dock@midhage.se

Manne-Steen kundtjänst Midhage

manne steen

kundsupport / order

Tel 0431-71006
manne.steen@midhage.se