Service, produktion och logistik

MASKINSERVICE OCH TEKNISK SUPPORT

Fredrik-Foghammar

fredrik foghammar

maskinservice Göteborg

Tel 0722 - 37 15 22
fredrik.foghammar@midhage.se

Anders Qvist

maskinservice Göteborg

Tel 0705 - 44 79 48
anders.qvist@levanto.se

Göran Schie

maskinservice Göteborg

Tel 0707 - 15 68 00
goeran@jerneviken.se

Sverker Ottosson

maskinservice Malmö

Tel 0766 - 77 50 20
svalle@jerneviken.se

PRODUKTION OCH LOGISTIK

Mario Dinov

Verkstadschef

Tel 0703 - 49 00 52
mario.dinov@levanto.se

Johannes-Malmstrom

johannes malmström

diamantproduktion göteborg

Tel 0761 - 16 09 72
johannes.malmstrom@midhage.se

Robert-Lofqvist

robert löfqvist

diamantproduktion göteborg

Tel 0761 - 31 12 63
robert.lofqvist@midhage.se

Stefan Hult

diamantproduktion göteborg

stefan.hult@levanto.se

Alex Hoang

diamantproduktion göteborg

Tel 0707 - 50 04 40
alex@jerneviken.se

Kenny Hoang

diamantproduktion göteborg

Tel 0707 - 50 03 30
kenny@jerneviken.se

Marcus Dahlberg

logistik Göteborg

Tel 0704 - 15 64 26
marcus@jerneviken.se

Fredrik-Skagerberg

fredrik skagerberg

logistik och lageransv. Båstad

Tel 0431-71004
fredrik skagerberg@midhage.se

Johan-Gunne

JOHAN KRISTOFFERSSON

logistik & lager Båstad

Tel 0431-71004
johan.kristoffersson@midhage.se

Kristian-Hakansson

KRISTIAN HÅKANSSON

logistik & lager Båstad

Tel 0431-71004
kristian.hakansson@midhage.se